[Отзывы] Crocs

Тема в разделе "Отзывы и хвасты", создана пользователем Марина, 1 Сентябрь 2012.


  1. demetra
    Offline demetra ШопоМастер
    Сообщения:
    3.458
    Благодарности:
    4.954
    Регистрация:
    23.04.2013
    Откуда:
    Днепр
    Имя:
    Светлана
    christinaa, це ж форум, навіть якщо зараз не цікавить, рано чи пізно все одно когось зацікавить, а ви ж не завжди будете на звязку. також є люди, які не зареєстровані, а просто читають форум, даремно точно не буде . чекаєм:)
     
    Последнее редактирование: 30 Ноябрь 2016
    Anicha, christinaa и Alioko нравится это.
  2. christinaa
    Offline christinaa ШопоБолтун
    Сообщения:
    281
    Благодарности:
    401
    Регистрация:
    28.05.2013
    Дівчата, дякую, я не повипендрюватися, а тому що компютер поламався, але я вже сказала чоловіку "треба" і він вчора ставив-відновлював програми для фоток, так що відгук обов'язково напишу.:dress: Я вже пофоткала :)
     
    demetra и Alioko нравится это.
  3. christinaa
    Offline christinaa ШопоБолтун
    Сообщения:
    281
    Благодарности:
    401
    Регистрация:
    28.05.2013
    Men's Yukon Mesa Clog
    Офіційний сайт http://www.crocs.com/p/mens-yukon-mesa-clog/203261.html?cid=23G#q=yukon&start=15
    Купувала з амазону https://www.amazon.com/gp/product/B00ZUYMXQU/?tag=shopinfo0d-20
    Колір Espresso/Espresso

    Розмір 10 - 26.7 см
    Розмір 11 - 27.9 см

    Підошва вигнута і специфічна, має ямочку для п'яточки. Я заміряла стрічкою від першого "пухирця" і до останнього.
    Ідеально підійшов розмір 11 на ногу 27.6 см

    Упаковка
    З амазону прийшли в пластиковому зіп пакеті, запаковані у пластиковий пакет. Без коробки. На вішачках.
    [​IMG]

    Зовнішній вигляд і деталі
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG]

    Ось ця дірочка прямо під рубчиком трохи страннувато дивиться, але як я зрозуміла ці крокси на класичній підошві, відповідно класичне розташування прорізів. - [​IMG]
    Прорізи зверху закриті, обманка. Прикро, що несправжні - [​IMG]
    Устілка зі спалахом - [​IMG]

    Порівняння розмірів 10 і 11 цієї моделі
    Вирівняні по п'яточці [​IMG][​IMG]
    За моїми замірами, я старалася заміряти від пухирця до пухирця,
    Розмір 10 - 26.7 см
    Розмір 11 - 27.9 см
    Тобто ця модель відповідає сітці. 11 розмір взагалі ідеально співпав. Не більшомірить.
    Але треба зауважити, це все таки румі фіт, вони не повинні бути облягаючими.
    Окрім цього, довжину можна трошки відрегулювати пасками на п'яточці.

    Повторюся, що на ногу 27,6 см підійшов 11 розмір.
    10 розмір був дуже впритик, здавалося, що для п'ятки мало місця. Ніби звисає.
    Також при виборі не забувайте, що крокси трошки розійдуться, з часом стануть трохи вільнішими.

    Виходить, що у порівнні з класичними та попередньою моделлю юконів підправили розміра. Всі інші крокси у чоловіка 10 розміру.

    Порівняння цієї моделі юкон (11 розмір) і попередньої (10 розмір).
    Є фото старих кроксів цієї ж моделі, такими якими вони є, без прикрас, після 2 річного активного використання.
    Попередні юкони носилися добре, їх вигляд теж трошки покращений у порівнянні з класичними, тому вирішено купити ще одну пару, є змога порівняти.
    Попередні були в 10 розмірі, ви побачите, що порередній 10 практично такий самий як зараз 11.
    Попередня модель була краще в плані провітрювання, мала прорізи зверху, а не лише по бокам; мала специфічну підошву, зі вставками, які приблизно через рік почали відклеюватися. Можливо тому крокс повернулися до класичної підошви?
    Носилися дуже активно, тому як є, вибачте за неприглядність та плями.

    Фото попередньої моделі, кроксам 2+ роки.
    [​IMG]
    Нюанси з підошвою, повністю відірвалася одна вставка - [​IMG]
    Ще знайшла, що розійшовся трішки шов [​IMG]
    Зважаючи, що пройшли вони, якщо не вогонь, то воду точно, на них попадало масло і падали вуглики, носилися з березня по грудень протягом 2 років, стан задовільний. Тому і беремо ще одну пару.

    Зміна розмірності.
    10 розмір старих юконів, та 11 розмір нових вирівняні по п'яточці [​IMG]
     
    flower8521, Dariya, Fedor и 7 другим нравится это.
  4. shevela
    Offline shevela Интересующийся
    Сообщения:
    4
    Благодарности:
    0
    Регистрация:
    26.07.2016
    Откуда:
    Donetsk
    Имя:
    Vika
  5. Fedor
    Offline Fedor Старший модератор Команда ShopInfo
    Сообщения:
    1.541
    Благодарности:
    3.490
    Регистрация:
    17.02.2012
    как бы она на эту стопу не была маленькой... J6 на размер ноги 23,8 см
     
    Марина Б. нравится это.
  6. flower8521
    Offline flower8521 ШопоЗнаток
    Сообщения:
    650
    Благодарности:
    222
    Регистрация:
    04.09.2013
    Откуда:
    Харьков
    1. Хочу меньшему купить такие кроксы. Подскажите, кто-то брал размер 7 тодлер? Сколько там см стелька? или можете сказать, кроксовский сайз чарт не врет относительно детского раздела?

    2. Кто нибудь покупал мужские зимние сапоги на слякоть? По типу таких женских
    crocs Women's Winter Puff Boot. Чтобы легкие и не утеплённые!
    Смотрю на такую мужскую модель , подходят на слякоть зимнюю? Или все-таки они тёплые)?
    Второй вариант такие сапоги. Эти вот явно тёплые, 200 грамм изоляции заявлено.
    Фанаты и эксперты кроксов)) подскажите ;)
     
    Последнее редактирование: 1 Апрель 2017
  7. Fedor
    Offline Fedor Старший модератор Команда ShopInfo
    Сообщения:
    1.541
    Благодарности:
    3.490
    Регистрация:
    17.02.2012
    Могу сказать только за наши Густы, которые относили осенью и носим этой весной. Мы покупали их в 11 размере и пока они еще на сына великоваты - его размер как раз 10 сейчас. Что касается сайз-чарта кроксов, то все, что мы носили, шли четко размер в размер. И клоги, и сапоги.

    Про мужские зимние кроксы не подскажу - знакомый в каких-то ботинках Крокс ходил в не сильные морозы. Я же себе на зимнюю слякоть купил Tretorn gunnar. У них внутри флисовая подкладка, без утеплителя, а верх резиновый, получается резиновые ботинки, немного теплые - самое оно, чтоб месить грязь, талый снег и шлепать по холодным лужам.
     
    flower8521 нравится это.
  8. flower8521
    Offline flower8521 ШопоЗнаток
    Сообщения:
    650
    Благодарности:
    222
    Регистрация:
    04.09.2013
    Откуда:
    Харьков
    А есть отзыв/хваст?). Нашла уже сама)))
    Выглядят стильно! Мне нра )) бегло помониторила-везде маленькие размеры 7-8 ...
    Как проявили себя в носке?, не скользкие?

    А моему вот густы подошли отлично, по твоему совету! Только я взяла все-таки 11 размер, вместо 12 )) отличные. Но мой ооочень, блин, находит То ли лужи глубокие, то ли я не знаю почему, но вода затекает где-то, возможно там где липучка ))) буду брать "литые" сапоги теперь ))
    У твоего сына не затекает вода в сапог?
     
    Последнее редактирование: 2 Апрель 2017
  9. Fedor
    Offline Fedor Старший модератор Команда ShopInfo
    Сообщения:
    1.541
    Благодарности:
    3.490
    Регистрация:
    17.02.2012
    Треторны вообще отличные. Насчет скользоты не скажу точно. Я их просто надевал, если на улице лужи, грязь и талый снег. Т.е. то самое время, когда льда в принципе нет. В морозную погоду я переключался на зимние ботинки - Меррелл, Сорел. А именно на температурный диапазон +5 - 0 носит Треторны самое оно. Если сухо тоже не надевал, так что в принципе носил их не часто. Кажется было несколько раз, когда под ногами каша, но кое-где лужи со льдом под водой, тогда просто ступал осторожно.. Думаю ботинки для льда не предназначены, на льду будет все-же скользковато. Ну и плюс, моя модель реально большемерит на полразмера-размер. Т.е. надо было брать 11 размер, не больше (ношу 11,5 обычно). Ну и да, по сладкой цене Треторнов практически не бывает. Я случайно на 26 попал и особо не думал насчет размера :) Но с теплым носком топать в них по талому снегу одно удовольствие.


    У моего тоже были ноги мокрые, но не от того, что по лужам глубоким топал, наоборот - в основном только по мелким ходил, в глубокие мы его не пускали. А ноги были мокрые потому что ходил по мокрому снегу, который ему до колен доставал. Эта зима была снежная, и когда весной началось потепление, снег еще был глубоким, но мокрым. Какие бы штаны или комбез мы ему не надевали (внутрь ботинок, поверх ботинок) - снег все равно набивался сверху в голенище и там таял. А так как он любит по сугробам ходить, то увы, полторы недели, или сколько там снег сходил, нам приходилось бороться с его желанием пройтись по мокрому снегу. Ну и снег так или иначе забивался. В остальном же ноги всегда были сухие :)
     
    flower8521 нравится это.
  10. flower8521
    Offline flower8521 ШопоЗнаток
    Сообщения:
    650
    Благодарности:
    222
    Регистрация:
    04.09.2013
    Откуда:
    Харьков
    Слушай, может это вариант, почему у моего были мокрые ))) Но не уверена ))
     
  11. Lenokk-
    Offline Lenokk- Интересующийся
    Сообщения:
    1
    Благодарности:
    0
    Регистрация:
    13.04.2017
    Откуда:
    Украина
    Имя:
    Лена
    Подскажите пжлст сабо crocs crocband на узкую ногу подойдёт с низким подъемом? Или потерять можно? Раньше они не нравились, (пока мама моя себе не купила) и в магазине не мерила их даже а сейчас не до примерок с грудничком. Из летних есть балетки адрина, шлепки клео II, балетки ситилайт флэт - все хорошо сидят в размере w8. У мамы мерила сабо crocband в размере w9 они огроменные по ширине и в подъёме, есть вероятность что в w8 будут чуток поуже? Хочу с Амазона заказать.
     
  12. Roza
    Offline Roza ШопоНовичок
    Сообщения:
    5
    Благодарности:
    0
    Регистрация:
    29.06.2017
    Откуда:
    Украина
    Имя:
    Роза
    Тоже очень люблю кроксы, сыну все покупаю, а себе нет
     
  13. christinaa
    Offline christinaa ШопоБолтун
    Сообщения:
    281
    Благодарности:
    401
    Регистрация:
    28.05.2013
    Купувала на початку літа
    [​IMG] Duet Max Camo II Clogs, розмір 4 дорослий, за відгуками маломірять, тому я наважилася його купити, бо сину уже третій дитячий замалий, а 4 дорослий все ще завеликий. Дійсно трохи маломірять, тому підійшли. Носяться добре, сину комфортно, лиш, вперше таке бачу для крокс, малюнок стирається. Добре вже так витертий на носках.
    [​IMG] Women's Olivia II Graphic Flat, розмір 9. Сильно великомірять. В принципі, я собі завжди беру 9, хоч мені і в 8 нормально. То ці, дуже великі, я аж трохи розстроїлася. Зате вони дуже зручні. Я думала нічого зручнішого за kadee не буває, але ця модель набагато краща. Дуже-дуже зручно. Лиш обов'язково зменшуйте розмір!
     
    Nelsi, demetra, Fedor и 5 другим нравится это.
  14. au01
    Offline au01 ШопоНавигатор
    Сообщения:
    1.032
    Благодарности:
    1.616
    Регистрация:
    21.11.2014
    Откуда:
    Донецк
    Имя:
    Юля
    Купила маме шлёпки крокс, очень довольны!
    Размер W8, по стельке 24,5 см.

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    christinaa, Лореалька, Nelsi и 3 другим нравится это.
  15. au01
    Offline au01 ШопоНавигатор
    Сообщения:
    1.032
    Благодарности:
    1.616
    Регистрация:
    21.11.2014
    Откуда:
    Донецк
    Имя:
    Юля
    Я ещё офигенные копеечные шлепки получила с Lidl, но не нашла такой темы чтоб хвастануть :eh:
     
  16. au01
    Offline au01 ШопоНавигатор
    Сообщения:
    1.032
    Благодарности:
    1.616
    Регистрация:
    21.11.2014
    Откуда:
    Донецк
    Имя:
    Юля
    Покупала на Zulily за 10$. Размер w8, на мои 24,5 см нормуль. Но широкие капец.... Да простят меня фанаты крокс, кроме как гавноступы, никак их назвать не могу :facepalm2:
    Покупала по принципу, у всех есть и мне надо) Но приехали и стоят. Ума не приложу куда их носить, с чем :eh:

    IMG_3547.JPG
    --- Добавлено, 23 Сентябрь 2017 ---
    IMG_3546.JPG
    --- Добавлено, 23 Сентябрь 2017 ---
    IMG_3548.JPG
     
    Последнее редактирование: 23 Сентябрь 2017
    christinaa, Yulia_13, Fedor и 4 другим нравится это.
  17. Katerinka80
    Offline Katerinka80 ШопоБолтун
    Сообщения:
    259
    Благодарности:
    474
    Регистрация:
    12.02.2014
    Откуда:
    Киев
    Имя:
    Екатерина
    Crocs Lina
    Захотелось показать, что Кроксы - это не только гавноступы :rolleyes:

    [​IMG]

    [​IMG] [​IMG][/url][/IMG]

    Модель маломерит. Мой стандартный размер 8, стопа 25 см. Эта модель в размере 9.
     
    au01, christinaa, Fedor и 2 другим нравится это.
  18. Fedor
    Offline Fedor Старший модератор Команда ShopInfo
    Сообщения:
    1.541
    Благодарности:
    3.490
    Регистрация:
    17.02.2012
    Простите мой французский, но на второй фотке под подкатанные джинсы (или бриджи, или что это) смотрятся ах**нно. Релакс стиль для прогулок, бассейнов, пляжей, да и вообще под уличную молодежную моду.
    А в плане ширины - надо смотреть по модели, какого она типа. У кроксов есть стандарт, релаксед и рууми. Последние самые широкие, а релаксед, на мой взгляд, самое оно для клогов. Так что возможно ты взяла рууми? Но не взирая на ширину, смотрятся они здорово.
     
    au01 нравится это.
  19. au01
    Offline au01 ШопоНавигатор
    Сообщения:
    1.032
    Благодарности:
    1.616
    Регистрация:
    21.11.2014
    Откуда:
    Донецк
    Имя:
    Юля
  20. christinaa
    Offline christinaa ШопоБолтун
    Сообщения:
    281
    Благодарности:
    401
    Регистрация:
    28.05.2013
    [​IMG] MODI Sport Clogs
    Розмір M4W6
    Колір Navy/Tangerine

    Замаленькі :hysterics: Трохи шкодую, сподівалася, що будуть впору.
    Зважаючи на те, що є достатньо відгуків про великомірність (так само як і маломірність), думаю, може залежати від розміру та кольору. Тому сформулюю так:
    відповідно до моїх очікувань від кроксів, ця модель у кольорі синьо-оранжевий, розмір чоловічий 4 - маломірить.

    Загалом модель гарна, акуратна, ремінчик трошки менший, ніж можна би було. Багато хто пише у відгуках, що якщо перекинути ремінчик наперед, він закриває оранжеву полоску і весь "шарм" цього взуття зникає ;D Може і так, якщо дивитися з гори, то напевно дійсно перекриває.

    Фото
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    Орієнтовні заміри
    Мені завжди важко заміряти взуття, особливо крокси, тому я зробила так. Я взяла устілку з іншого взуття 4-го розміру і вставила їх у ці крокси.
    Довжина цієї устілки 23,8 см

    [​IMG]

    Ця ж устілка у старих кроксах 4 розміру, я писала про них у темі вище
    [​IMG]

    Чоловік заспокоює, каже, що крокси потягнуться (можливо устілка саме тому "встала" у старі, розношені крокси).





    [​IMG] Women's Crocs Sloane Embellished Flip
    Розмір W9
    Колір Gold Metallic

    :sun::sun::sun:
    Фото

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    Заміри
    Устілка повністю 26.8
    Устілка між крайніми крапочками 24.9
    Висота танкетки від 2 до 4 см
    (носочок майже 2, п'ята - 4)
    Ширина там, де найширше - 10
    Ширина там же між крапочками близько 8

    Дуже мені подобаються!:sun:Зручно у них, ще трішки і вже можна буде ходити!
     
    alex423227, Anicha, au01 и 3 другим нравится это.
Поделиться этой страницей